Obvestila za javnost
Obvestila!

Vsem donatorjem se iskreno zahvaljujemo za prejete donacije tako v obliki zaščitne opreme kot v obliki pomoči. Zaščitno opremo bomo uporabili za zaščito zdravstvenih delavcev, ki jo v tem trenutku najbolj nujno potrebujejo. Humanost in solidarnost sta vrlini, ki se še posebej pokažeta v težkih trenutkih, kot je trenutno spopadanje z epidemijo. Hvala vam!

numip      DEWESoft logo                krka     ece       ko gen   nekTOYOTA

STEKLARNA HRASTNIK

Apel staršem v času epidemije:

Apel_staršem.pdf

Nasveti za higieno rok, kašlja:

Psihološko svetovanje: tel. št.: 070 121 492, el. naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. .'; document.write( '' ); document.write( addy_text17432 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. ,

Nasveti za ohranjanje dobrega psihičnega počutja.

facebook ZD KRŠKO.

Vaše zadovoljstvo z zdravstveno obravnavo
VPRAŠALNIK ZA PACIENTE

ZDRAVSTVENO VZGOJNI CENTER

Nasveti za mamice, Pravilno rokovanje z dojenčkom:

Šola za starše

OBRAZCI

1. POSREDOVANJE MEDICINSKE DOKUMENTACIJE:

Obrazec_za_posredovanje_medicinske_dokumentacije.pdf  Izpolnjen obrazec posredujte svojemu izbranemu zdravniku.

2. ZAGOTAVLJANJE ZDRAVSTVENEGA VARSTVA NA PRIREDITVI:

Vloga_za_zagotavljanje_zdravstvenega_varstva_na_prireditvi_OBRAZEC_PNMP.pdf   Pravilnik_o_službi_NMP_30.10.2015.pdf

Vloga za zagotavljanje zdr. varstva na prireditvi mora biti usklajena z vlogo, ki jo oddate na upravni enoti.

Vlogi obezno priložite terminski potek prireditve, program,podrobnejši opis ali plakat s katerim jo oglašujete.

Cenik_storitev_na_športnih_in_družabnih_prireditvah.pdf

Izpolnjeno vlogo posredujte najkasneje 15 dni pred prireditvijo na naš naslov ali po el. pošti na naslov: