Klara Suhadolnik

Kočnar Špela sms

Ordinacijski čas:

Spoštovani,

Obveščamo vas, da je od 4.10.2021 šolska ambulanta v ZP Kostanjevica zopet deluje. Izvajalec je Klara Suhadolnik dr.med., spec. druž.med.

Pon  13:00 - 20.00
  Tor  6:45 - 13:45
 Sre  6:45 - 13:45
 Čet  6:45 - 13:45
  Pet  6:45 - 13:45

Spoštovani starši!

Z 2.9.2021 je prenehala z delom pediatrinja Katerina Stoyanov.  Trudimo se iskati nadomestnega  pediatra. V vmesnem času bomo zagotavljali dejavnost pediatrije v največjem možnem obsegu, vendar kljub temu pričakujemo, da ne bomo uspeli izvesti vseh obravnav, ki jih bodo pacienti pričakovali. Upoštevaje trenutno stanje paciente prosimo, da se za akutne primere obrnete na ostale pediatre v ZD Krško. Za izbiro pediatra se lahko starši obrnejo tudi na druge zdravstvene domove.

Za razumevanje se vam zahvaljujemo.

Nadomeščanje:

- Marjana Volarič, dr. med., spec. ped.

- Kristina Lovšin Salmič, dr. med., spec. ped.

Spoštovani starši!

Zdravniška potrdila za vstop v vrtec izdaja osebni pediater. Čas za izdajo zdravniškega potrdila je od vpisa v vrtec, do vstopa v vrtec in ne zgolj en mesec pred vstopom. Prosimo vas, da si potrdila zaradi, letnih dopustov priskrbite pravočasno in se s tem izognete morebitnim čakalnim vrstam v nadomestnih ambulantah.

Izjava upravičenca za uveljavljanje začasne zadržanosti od dela zaradi nege otroka:

pdfprenos dokumenta

Število opredeljenih zavarovanih oseb :